İSTANBUL / AVRUPA YAKASI / KOMBİ SERVİSİ / 0534 210 86 80

Kurulduğumuz yıldan itibaren her zaman öncelikli olarak müşterilerimizin servis beklentilerini üst düzeyde karşılamayı amaçlayarak çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Uzun yıllara dayanan tecrübe ile aynı istek ve özen ile servis hizmetlerimizi profesyonelce gerçekleştirmeye de devam etmekteyiz. Sunduğumuz servis hizmetlerinde hızlı, pratik, akılcı ve kalıcı çözümler üretme amacı ile çalışmaya oldukça özen gösteriyoruz. Bunun yanı sıra servis organizasyonlarını düzenleyen ekibimiz de müşterilerimizin en hızlı şekilde servis hizmeti alması konusunda oldukça özenli çalışmaktadırlar.

Kombi Tamiri Neden Gerekli?

Doğalgaz kullanımını gerçekleştirmek için kombi cihazların sorunsuz bir şekilde çalışması gerekmektedir. Kombilerin bakımları düzenli olarak yapılmıyorsa, kombi artık yaşlandıysa ya da içindeki elektronik bir parçada arıza meydana gelmişse kombi tamiri gerekli olmaktadır. Servis hizmeti sunan firmamız tüm kombi markalarının tamir ve bakım hizmetlerini sunmaktadır.

Kombiler Neden Arızalanır?

Kombi cihazlar kullanım olarak çok hassas olmamalarına rağmen düzgün kullanılmamaya, düzgün bir şekilde montajının yapılmamasına, bağlantılarının sağlam olmamasına ve çeşitli elektronik arızalardan dolayı çalışamaz hale gelebilmektedir. Böyle durumlarda kombi tamiri hizmetinin mesleki eğitim sertifikalı ekipler tarafından sağlanması gerekmektedir.

Kombi Tamiri Nasıl Olmalı?

Kombi tamiri hizmeti alınacak teknisyenlerin konularında uzman ve tecrübeli olması, mesleki eğitim belgeli olması oldukça önemlidir. İşini iyi yapmayan kişilerden alınan hizmetler sonrasında daha büyük arızalara neden olabilmekte ve kişilere ek masraflar çıkarabilmektedir. 

Kombi Servisi kombi tamiri Kombi Servisi kombi tamiri Kombi Servisi kombi tamiri Kombi Servisi kombi tamiri Kombi Servisi kombi tamiri Kombi Servisi IMG minJPG Kombi Servisi PHOTO    min min Kombi Servisi PHOTO    min min Kombi Servisi PHOTO    min min Kombi Servisi PHOTO    min min Kombi Servisi PHOTO    min Kombi Servisi PHOTO    min Kombi Servisi PHOTO    min Kombi Servisi PHOTO    min Kombi Servisi PHOTO    min

evinizin heryerinde