İSTANBUL / AVRUPA YAKASI / KOMBİ SERVİSİ / 0534 210 86 80

Kombi Servisi

İstanbul \ Avrupa Yakasında; yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile; çözüm odaklı, garantili yedek parça ve el işçiliği ile; kombi tamiri, kombi bakımı ve petek temizliği alanlarında hizmet vermekteyiz. Uzman kadro, 7\24 randevu imkanı, sertifikalı (doğalgaz yakıcı cihazlara müdahale yetkisi) kombi teknisyenleri ile güvenilirliği ön planda tutarak, müşterilerimize çözüm odaklı, arıza konusunda gerekli bilgileri vererek, hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu hizmetlerimiz avrupa yakası genelinde devam etmektedir.

Kombi Tamir'ini Nasıl yapıyoruz?

Öncelikle siz değerli müşterilerimize, hizmet verebilmemiz için; 0212 693 32 32 numaralı hattan merkezimizi arayıp, yerinde tam tespit ve onarım için randevu almanız gerekiyor. Sonrasında; servis hizmetini sağlamak için, yetki belgeli personellerimiz, kombinizin kontrolünü sağlayıp, gerekli bilgileri siz değerli müşterilerimizle paylaştıktan sonra, arıza var ise; parça değişiminden önce arızanın sebebini ve buna ilişkin mağliyet bilgisini sizle paylaşıp onay aldıktan sonra gerekli onarım yapılmaktadır. Onarımdan vazgeçilirse standart servis ücreti uygulanmaktadır.

Kombi Servisi Nasıl Olmalıdır?

Evinize gelen kombi servisi, öncelikle kombinize müdahale edebilmesi için yetki belgeli (yaka kartlı) olması gerekir. Kombinin durumu ile ilgili soru sorup bilgi aldıktan sonra, müşteriye gerekli bilgiyi vermelidir. önce tespit yapılıp mağliyet bilgisi verilip onay alındıktan sonra onarım yapılmalıdır. Onay alınmadan sürpriz fiyat çıkarılması doğru değildir. Sonrasında kombi servis fişi kesilmeli ve garanti var ise; kanıtlayan belge bırakılmalıdır.

 

 

evinizin heryerinde